Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
SOLINSKI TEATRIN Otvara se izložba 'Dašak boja'

SOLINSKI TEATRIN Otvara se izložba 'Dašak boja'

U suradnji s Likovnom udrugom 'Tilurium' iz Trilja

Gradska knjižnica Solin i Likovna udruga 'Tilurium' iz Trilja pozivaju na izložbu slika članova Udruge pod imenom 'Dašak boja' čije je otvorenje zakazano za ponedjeljak, 26. svibnja u 19.30 sati, u Teatrinu GK Solin.

LU Tilurium iz Trilja osnovana je prije 32 godine i jedna je od najdugovječnijih i najplodonosnijih Udruga na području grada Trilja za što je 2023. godine dobila i posebno priznanje Grada Trilja za doprinos u razvoju kulture. Krenuvši skromno, skupnim godišnjim izložbama povodom blagdana zaštitnika grada Trilja sv. Mihovila Arkanđela, trideseti je rođendan proslavila obogaćena članovima iz svih dijelova Splitsko-dalmatinske županije kao i brojnim skupnim i samostalnim izložbama upriličenim u različitim krajevima Hrvatske.

Članovi Udruge redovito izlažu i primaju posebna priznanja i nagrade Hrvatskog sabora kulture, što je najbolja potvrda kvalitete njihova rada.

Vaša reakcija na temu