Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
FOTO-UBOD Neobična prepreka na marjanskoj prometnici

FOTO-UBOD Neobična prepreka na marjanskoj prometnici

Rekreativcima se savjetuje malo opreza

Bicikliste, vozače i rekreativce na Šetalištu Ivana Meštrovića u Splitu čeka neobična prepreka – kemijski WC. 

Teško je zamisliti kako je završio uz sam rub ceste, na južnoj strani Marjana, blizu rampe kraj Instituta. Stoji u poprilično nestabilnoj poziciji, nagnut od kolnika prema rubu padine, tako da ga od prevrtanja i mogućeg izlijevanja sadržaja ne dijeli mnogo.

Kako je ondje dospio, zasad nije poznato, no prizor uz marjansku prometnicu svakako izaziva čuđenje prolaznika. Dok se kemijski zahod ne ukloni i ne vrati na predviđeno mjesto, vozačima i biciklistima savjetuje se da tim dijelom prođu s nešto više opreza.

Vaša reakcija na temu