Malonogometaši Squarea u sklopu 10. kola HMNL-a večeras u dvorani Gospino polje dočekuju lidera prvenstva, zagrebački Futsal Dinamo.
Dinamo je u prvom dijelu sezone na svom parketu slavio protiv Squarea, dok je u drugom ovosezonskom susretu, u Kup utakmici odigranoj u Gospinom polju, upisao tijesnu pobjedu rezultatom 4:3.
Square u ovaj dvoboj ulazi ohrabren velikom pobjedom u prošlom kolu protiv aktualnog prvaka Hrvatske, Novo vrijeme iz Makarske, rezultatom 3:1. Ogled s trenutačnim liderom prvenstva idealna je prilika da se u trećem međusobnom susretu ove sezone napokon ostvari pobjeda.
'Ova utakmica ima i poseban, humanitarni karakter te je posvećena Magdi i Gogi Knego, našim sugrađankama kojima je potrebna financijska pomoć. Dio prihoda od prodaje ulaznica, navijačkih majica i zastavica bit će doniran za pružanje neophodne financijske pomoći Magdi i Gogi Knego.
Prodaja ulaznica, majica i zastavica započinje u 16 sati, dok je početak utakmice zakazan za 17 sati u dvorani Gospino polje', poručuju organizatori.