Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Žene u Saboru danas su u crvenom, evo zašto

Žene u Saboru danas su u crvenom, evo zašto

'Život ovisi o minutama'

Zastupnice u Hrvatskom saboru danas su se odjenule u crveno kako. bi obilježile Dan podizanja svijesti o moždanom udaru kod žena.

'Moždani udar nije 'muška bolest'. Prepoznajmo simptome na vrijeme, život ovisi o minutama', napisala je Marijana Puljak uz zajedničku fotografiju.

Vaša reakcija na temu