Centar za kulturu Omiš i Gradsko kazalište 'Mali princ' povodom Valentinova pozivaju građane i posjetitelje na večer ispunjenu smijehom i kazališnom zabavom. U subotu, 14. veljače, s početkom u 19.30 sati, u autentičnom ambijentu Ilirskog sjemeništa u Omišu bit će izvedena hit komedija 'Sve ministrove laži'.
Riječ je o dinamičnoj komediji situacije koja prati ministra Lavoslava Medvjeda, suočenog s političkim pritiscima, ali i zapletenog u ljubavni trokut koji mu dodatno komplicira život. Predstava kroz duhovite dijaloge i niz neočekivanih obrata propituje može li ljubav opstati pod teretom političkih ambicija te koliko su ljudi spremni riskirati kako bi sačuvali i položaj i osobne odnose. Publiku očekuje niz prepoznatljivih situacija, kako iz svakodnevice, tako i iz svijeta politike.
Na pozornici će nastupiti provjerena imena lokalne kazališne scene – Ivana Giove Župa, Marijan Grbavac i Mate Tavrić – koji jamče uvjerljive interpretacije i večer ispunjenu smijehom.

Povodom Dana zaljubljenih, Centar za kulturu Omiš odlučio je predstavu darovati građanima, pa je ulaz slobodan za sve posjetitelje. S obzirom na veliki interes koji redovito prate izvedbe kazališta 'Mali princ', organizatori preporučuju raniji dolazak kako bi se osiguralo mjesto.
Predstava će se održati u Ilirskom sjemeništu u Omišu, na adresi Glagoljaška 11, u subotu, 14. veljače 2026. godine, s početkom u 19.30 sati. Ulaz je slobodan.