'Večeras nas očekuje otvorenje još jednog izdanja Zimske Adventure – nezaobilazne zimske manifestacije u Dalmaciji, koje će se održati u 21.00 sat na Trgu Ivana Pavla II u Trogiru. Ovogodišnji adventski program započinje uz poseban glazbeni doživljaj – koncert popularnog Adija Šoše, koji svojim hitovima jamči odličnu atmosferu i dobar provod za sve!', poručuju iz Turističke zajednice.
Zimska Adventura i ove godine donosi bogat program, prigodnu blagdansku ponudu, gastronomske kućice i mnoštvo zabave. Večerašnje otvorenje označit će službeni start jednog od najpopularnijih dalmatinskih zimskih događaja, uz glazbu i druženje u povijesnoj jezgri grada.
Osim popularnog Adija Šoše, ovog vikenda Trogirane i njihove goste očekuje bogat dnevni i večernji program.
Sutra u 11.00 sati najmlađe će razveseliti predstava 'Sveti Niko svijetom šeta', a nakon predstave u 12.00 sati na trg dolazi sv. Nikola kako bi djeci podijelio slatkiše! Subota navečer rezervirana je za koncert grupe Valentino, s početkom u 21.00 sat. U nedjelju nas u 12.30 na adventskoj pozornici očekuje koncert Mandolinskog orkestra KUD-a Kvadrilja i ženskog vokalnog sastava Rusula.
'Pozivamo sve građane i posjetitelje da nam se pridruže u stvaranju nezaboravne blagdanske atmosfere te zajedno s nama otvore još jednu zimsku trogirsku priču. Vidimo se na Trgu Ivana Pavla II večeras u 21 sat na Zimskoj Adventuri – najljepšoj blagdanskoj priči Dalmacije!', pozivaju iz TZ-a.