Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Jadran Babić FOTOGALERIJA Maskenbal oživio povijesni duh palače Cindro

FOTOGALERIJA Maskenbal oživio povijesni duh palače Cindro

Pogledajte kako je bilo

U preuređenoj palači Cindro u Krešimirovoj ulici, smještenoj između Peristila i Pjace, večeras je održan maskenbal koji je oživio bogatu karnevalsku tradiciju toga prostora. U slavnoj dvorani ogledala, nekoć mjestu čuvenih maskenbala o kojima su pisali putopisci minulih vremena, okupilo se stotinjak maskiranih uzvanika.

Salon palače ustupio je vlasnik Piano nobile palace Cindro Tonći Pleština, dok su organizaciju potpisali Petar Grimani i udruga CUKUNI. 

Uz elektroničku glazbu i razigranu atmosferu, održan je prvi ovogodišnji maskenbal, a kako je sve izgledalo, pogledajte u fotogaleriji Jadrana Babića.

Vaša reakcija na temu