Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Pixabay 'Pala' dvojica dilera, policija im pronašla amfetamin i psilocibinske gljive

'Pala' dvojica dilera, policija im pronašla amfetamin i psilocibinske gljive

Zaustavljeni na autocesti

'Pala' su dvojica dilera - 42-godišnjak i 40-godišnjak - prilikom zaustavljanja vozila u kojem su se nalazili na A1. 

Policijski službenici zaustavili su ih jučer, 4. veljače, u poslijepodnevnim satima. Posumnjali su kako posjeduju drogu, izvijestili su iz Policijske uprave splitsko-dalmatinske. 

Tijekom postupanja utvrđeno je da 42-godišnjak posjeduje 158 grama amfetamina, odnosno 'speeda' i digitalnu vagu za precizno mjerenje koja je korištena za preprodaju droge, dok je 40-godišnjak posjedovao vrećicu u kojoj se nalazilo 56,8 grama psilocibinskih gljiva. Policijski službenici oduzeli su drogu i muškarce uhitili.

Utvrđeno je postojanje osnovane sumnje da je 42-godišnjak počinio kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i prometa drogama te će se danas uz kaznenu prijavu predati pritvorskom nadzorniku. Što se tiče 40-godišnjaka, utvrđeno je postojanje osnovane sumnje da je počinio prekršaj iz Zakona o suzbijanju zlouporaba droga i protiv njega će se podnijeti prijava nadležnom sudu.

Vaša reakcija na temu