Nakon prvog poluvremena dvoboja Hajduka i Varaždina bio je dojam da 'bijeli' igraju sporo, odnosno da stoperi predugo zadržavaju loptu. Izdvojili smo u insertu situaciju iz 35. minute kada je publika počela zviždati Zvonimiru Šarliji, a evo kako je to objasnio nekadašnji stoper Luka Vučko:
- Danas je to neki trend, nekad su to stari treneri zvali 'balun ispod šjole'. Navlačiš presing protivnika, ovdje vidimo da je Varaždin malo pasivan, Šarlija navlači igrača da malo izađe, da se otvori neki prostor, a normalno da publika na Poljudu želi da se igra brzo i okomito. Ovu utakmicu smo stvarno bili dobro zatvoreni. Tri profilno slična igrača u sredini, jasno je bilo kao dan da ti fali Pukšras da napadne dubinu, uđe u šesnaest metara, tako da to nije izgledalo najbolje od strane Hajduka u prvom poluvremenu.
Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.