Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Joško Šupić KK Split poražen od Cluja

KK Split poražen od Cluja

Sad je na omjeru od tri pobjede i sedam poraza

Košarkaši Splita poraženi su na gostovanju kod Cluja rezultatom 105:87 u susretu 11. kola ABA lige. Najefikasniji igrač kod 'žutih' je bio Jordano s 18 poena.

Momčad Dina Repeše dobro se držala u prvih deset minuta dvoboja, međutim u drugoj četvrtini susret je već bio riješen. Cluj je nošen poenima Ceasera, Creeka i Russela otišao na 17 koševa prednosti i pitanje pobjednika više nije dolazilo pod znak upitnika.

Split je sada na omjeru od tri pobjede i sedam poraza i nalazi se na šestom mjestu ljestvice svoje grupe regionalne lige. Sljedeći dvoboj na rasporedu je 27. prosinca kada 'žuti' gostuju kod Dubrovnika u sklopu domaćeg prvenstva, a već dan iza će igrati protiv Partizana u Beogradu.

Vaša reakcija na temu