Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Press ISFA WORLD TOUR OPENER Ekipa 'Street Monsters Croatia' osvojila drugo mjesto u Egiptu!

ISFA WORLD TOUR OPENER Ekipa 'Street Monsters Croatia' osvojila drugo mjesto u Egiptu!

Novi uspjeh Hrvata na turniru u uličnom nogometu

Ekipa 'Street Monsters Croatia' Svetin Pavlov, Tomislav Jukić, Ante Cvitanović Luka Klisović, nakon osvajanja prestižnog ISFA WORLD TOUR OPENER turnir u uličnom nogometu 3 V 3 u Veneciji, postigla je novi uspjeh osvajanjem 2. mjesta na ISFA WORLD TOUR OPENER u Egiptu. 

Titulu viceprvaka 'Street Monsters Croatia' izborila je u konkurenciji igrača iz Egipta, Austrije, Španjolske, Belgije, SAD-a, Perua, Kolumbije, Maroka i Singapura. Tijekom cijelog turnira hrvatska je ekipa pobjeđivala sve suparnike, a bila je odlična i u finalu koje je od ekipe Egipta izgubila tek u raspucavanju penala.

'Street Monsters Croatia' među vodećim je kandidatima za nastup na svjetskom prvenstvu u 3 V 3 uličnom nogometu koje će biti održano 2026. godine.

Vaša reakcija na temu