Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Moderna novogradnja na Hvaru: 12 apartmana uz more, useljenje 2026.
Promo Piše: Sponzorirani sadržaj

Moderna novogradnja na Hvaru: 12 apartmana uz more, useljenje 2026.

Prodaja apartmana u Jelsi bez posrednika

U Jelsi na otoku Hvaru, svega 250 metara od mora i centra mjesta, gradi se 12 modernih apartmana raspoređenih u dvije zgrade - Zgradu A i Zgradu B.

Zgrada A podignuta je na parceli od 718 m² i sadrži šest stanova površine od 61 do 68 m². Cijene se kreću od 3.800 do 4.000 eura po kvadratu, a svi stanovi imaju balkon, terasu ili vrt. Jedan je već prodan, dok su ostali dostupni po cijenama od 244.000 do 258.000 eura + PDV.

Zgrada B, smještena na parceli od 518 m², također ima šest stanova, svaki površine oko 50–55 m², po cijeni od 4.000 eura po kvadratu. Ukupne cijene kreću se od 203.000 do 219.000 eura + PDV.

- Obje zgrade odlikuju se modernom arhitekturom, funkcionalnim rasporedom i visokom kvalitetom gradnje. Svi stanovi imaju vanjski prostor, a projekt nudi i mogućnost kupnje putem bankovnog kredita - navode iz tvrtke Prime Setu

Useljenje je planirano za ožujak 2026. godine, a kupnja se obavlja izravno od investitora, bez posredničke provizije.

Vaša reakcija na temu