Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Jadran Babić FOTOGALERIJA Splitska publika sinoć je prvi put uživo čula pjesme s novog albuma Libra

FOTOGALERIJA Splitska publika sinoć je prvi put uživo čula pjesme s novog albuma Libra

Provjerite što je snimio Jadran Babić

Libar, eksperimentalni pop duo, premijerno je sinoć u Hrvatskom domu Split predstavio svoj novi EP 'Nova Zemlja'.

Bila je to večer ispunjena svježim zvukom, obradama kultnih hitova i pjesama s Librovih albuma u novom ruhu, uz premijeru glazbenog filma Nova Zemlja.

Libar čine osnivač i frontmen Nikola Čelan i gitarist i skladatelj Antun Devčić, a prošli su fascinantnu evoluciju - od klapskog i rock sastava do eksperimentalnog pop dua koji spaja dalmatinsku dušu s modernim, slojevitim zvukom. Njihov novi EP 'Nova Zemlja' donosi konceptualne pjesme koje istražuju emotivne i filozofske teme, a publika ij je sinoć prvi put čula uživo. 

Djelić atmosfere s koncerta donosi Jadran Babić.

Vaša reakcija na temu