Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: MUP ZAUSTAVLJEN U VRGORCU Vozio unatoč zabrani pa završio u zatvoru

ZAUSTAVLJEN U VRGORCU Vozio unatoč zabrani pa završio u zatvoru

'Preventivno upotrijebljena sredstva za vezivanje'

U srijedu, 14. siječnja 2026., oko 20.20 tijekom kontrole prometa u Vrgorcu policijski službenici zaustavili su automobil kojim je upravljao 34-godišnji vozač.

Provedenom provjerom utvrđeno je da je vozilom upravljao iako mu je na snazi zabrana izdavanja vozačke dozvole zbog ranije prikupljenih negativnih prekršajnih bodova. Radi se o ponavljaču prometnih prekršaja.

'Vozač je priveden u službene prostorije policije, pri čemu su preventivno uporabljena sredstva za vezivanje - bez nastanka bilo kakvih ozljeda ili drugih štetnih posljedica. Zbog sprječavanja daljnjeg činjenja prekršaja, od vozača je privremeno oduzeto osobno vozilo s pripadajućim dokumentima i ključevima', objavila je policija.

Muškarac je uhićen te uz optužni prijedlog priveden nadležnom prekršajnom sudu. Sud mu je odredio zadržavanje u trajanju od deset dana pa je predan u zatvor.

Vaša reakcija na temu