Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
United Airlines stiže u Split

United Airlines stiže u Split

Prva direktna linija između sa SAD-om

Američki avioprijevoznik United Airlines, član Star Alliance zrakoplovnog udruženja, u ljetnom redu letenja 2026. godine uvodi redovnu sezonsku liniju između New Yorka i Splita!, piše Croatian aviation.

United Airlines dolazi u Split! Nakon uvođenja redovne sezonske linije između Dubrovnika i New Yorka, United u ljetnom redu letenja sljedeće godine uvodi redovnu liniju prema Splitu!

Iz svoje baze u Zračnoj luci Newark, United će letjeti prema Splitu od 30. travnja 2026. godine i to tri puta tjedno, s polaskom iz Splita prema New Yorku srijedom, petkom i nedjeljom! Na liniji su najavljeni širokotrupni zrakoplovi tipa B767-300.

Linija je najavljena sve do početka rujna 2026. godine, a radi se o prvoj direktnoj liniji jednog prijevoznika između Splita i SAD-a. Uz sve navedeno, Unitedov zrakoplov će biti i prvi redovni širokotrupni zrakoplov u splitskoj zračnoj luci, a nova linija prema New Yorku jedina prekooceanska linija splitske zračne luke!

Planirani polazak zrakoplova iz Splita prema New Yorku je u 10 sati ujutro s dolaskom u New York u 14 sati po lokalnom vremenu. Polasci iz New Yorka prema Splitu planirani su u 17 sati po lokalnom vremenu, s dolaskom u Split sljedećeg dana ujutro, nešto prije 8 sati.

Vaša reakcija na temu