Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
SVE PRIZNAO Mile se vraća na Hvar, pritvor zamijenjen mjerom opreza

SVE PRIZNAO Mile se vraća na Hvar, pritvor zamijenjen mjerom opreza

Redovno će se javljati u policijsku postaju

Sudac istrage nije poslao u pritvor 46-godišnjeg Milu K. koji je jučer na Hvaru uhićen s nešto manje od 50 grama kokaina, 120 grama marihuane, nešto hašiša i digitalnom vagom s tragovima droge. 

Pritvor je Državno odvjetništvo zatražilo zbog opasnosti od ponavljanja djela jer je osumnjičeni 2021. osuđen na uvjetnu kaznu zbog droge, no sudac je odlučio da će biti dovoljna mjera opreza, odnosno, redovito javljanje u PP Hvar. Takvoj odluci pridonijela je količina pronađene droge, kao i potpuno priznanje osumnjičenika kojeg terete i za prodaju 40-ak grama marihuane. 

Kod Mile K. pronađena je i veća svota gotovine, koju je obrazložio time da na Hvaru ima tri glisera kojima i sam upravlja. Organizira izlete po dalmatinskim otocima, a drogu je, tvrdi, nabavio za osobnu upotrebu, a ne radi dilanja. To mu navodno nije potrebno jer ima popriličnu zaradu od izleta i glisera. Priznao je i da ima problem s drogom. 

Vaša reakcija na temu