Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Pixabay RODIO SE DJEČAK Policajac ustupio svoje vozilo supružnicima koji su žurili u rodilište i ostali bez goriva

RODIO SE DJEČAK Policajac ustupio svoje vozilo supružnicima koji su žurili u rodilište i ostali bez goriva

Nesvakidašnji događaj na granici

U srijedu, 19. ožujka, oko 4.50 sati, na granični prijelaz Nova Sela, na ulazu u Hrvatsku, stigao je automobil njemačkih nacionalnih oznaka u kojem su se nalazili supružnici, naočigled zabrinuti.

'Na upit policijskog službenika Ivana Martinovića što nije u redu, vozač je odgovorio da su supruzi neočekivano krenuli trudovi, tjedan dana prije termina, te da nemaju dovoljno goriva u vozilu da stignu do Splita tj. do prve benzinske postaje jer su trudovi krenuli neočekivano, a niti jedna benzinska pumpa od njihovog mjesta boravišta u to vrijeme nije bila otvorena.

Shvativši ozbiljnost situacije, policijski službenik je supružnicima, koje nije poznavao, nesebično ponudio svoje osobno vozilo kako bi na vrijeme stigli u bolnicu, jer je procijenio da bi i upućivanje poziva Hitnoj pomoći moglo biti kasno, odnosno da bi porođaj mogao krenuti.

Vozač je prihvatio ponuđenu pomoć i vozilom policijskog službenika pošao u splitsku bolnicu gdje je trudnica to jutro porodila zdravog dječaka', izvijestili su iz Policijske uprave dubrovačko-neretvanske.

Vaša reakcija na temu