Policijska uprava šibensko-kninska među značajnijim sigurnosnim događajima proteklog dana izdvojila je prijave dviju teških krađa, jedne krađe i oštećenja tuđe stvari.
Naime, 2./3. rujna nepoznati je počinitelj provalio u ugostiteljski objekt na širem području Knina. Iz registar kase otuđio je novac i više kamera za video-nadzor.
Nadalje, 3. rujna nepoznati je počinitelj provalio u automobil 45-godišnjaka u Brodarici. Iz njega je otuđio novac.
Dana 2./3. rujna u Murteru nepoznati je počinitelj otuđio moped u vlasništvu 35-godišnjaka, čime je počinjena materijalna šteta u iznosu od oko 2000 eura.
Dana 2. rujna u Šibeniku nepoznati je počinitelj oštetio automobil u vlasništvu 38-godišnjeg državljanina Mađarske. Time je počinjena materijalna šteta u iznosu od oko 4000 eura.
Protiv nepoznatih počinitelja podnijet će se kaznene prijave Općinskom državnom odvjetništvu u Šibeniku. Policija provodi izvide u cilju njihovog otkrivanja.