Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
NAPISAO MU PORUKU Ivošević prijavio Komara za prijetnju

NAPISAO MU PORUKU Ivošević prijavio Komara za prijetnju

Bivši dogradonačelnik Splita slučaj je predao policiji

Nastavlja se sukob između bivšeg dogradonačelnika Splita Bojana Ivoševića i Josipa Komara, investitora koji stoji iza projekta najvišeg splitskog nebodera Dalmatia Towera.   

Ivošević je komentirao odlazak gradonačelnika Tomislava Šute sa sjednice Gradskog vijeća o GUP-u na konferenciju o turizmu. Vjerojatno ga je potaknula fotografija na kojoj Šuta sjedi odmah do Komara. Ivošević je u objavi napisao da Komar nije platio urbanistički bonus Gradu Splitu za 10 katova svog nebodera. 

To je, čini se, potaknulo Komara da reagira. Ivošević je jučer objavio kako je u 6 ujutro dobio od njega poruku koja je naknadno izbrisana. 

Što je Komar u poruci napisao, nismo mogli doznati od Ivoševića, a ni od Komara koji nam je kazao da ne može komentirati jer se upravo ukrcao u avion. 

Ivošević je, kako doznajemo, slučaj predao policiji i prijavio Komara za prijetnju. 

'Jučer sam pristupio u I. policijsku postaju Split i podnio kaznenu prijavu protiv Josipa Komara zbog kaznenog djela prijetnje. Iako je poruke izbrisao, uspjelo ih se povratiti i dostavljene su nadležnim tijelima.

Očekujem žurnu reakciju DORH-a jer prijetnje smatram ozbiljnima i povezanim s mojim javnim istupima zbog nezakonitosti vezanih uz Westgate tornjeve koji su i pod istragom nadležnih tijela.

Nadam se da je gradonačelniku Šuti sad jasno zašto je Grad Split u prošlom mandatu u širokom luku izbjegavao i tu zgradu i tu osobu', naveo je Ivošević. 

Vaša reakcija na temu