Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Miroslav Sokol Evo kakvo nas vrijeme sutra čeka

Evo kakvo nas vrijeme sutra čeka

Donosimo prognozu

DHMZ je objavio prognozu za sutra. U noći, ujutro i prijepodne oblačno mjestimice s kišom, na Jadranu lokalno i obilnom, a u Gorskoj Hrvatskoj ponegdje i snijeg. Od sredine dana sa sjeverozapada razvedravanje, a još će do kraja dana kiše ili pljuskova s grmljavinom biti na južnom Jadranu. 

Vjetar slab do umjeren sjeverni i sjeverozapadni. Na većem dijelu Jadrana umjerena do jaka, podno Velebita i olujna bura s orkanskim udarima, a na južnom dijelu jugo. 

Jutarnja temperatura zraka većinom od 1 do 6, na Jadranu između 8 i 13, a najviša dnevna uglavnom od 4 do 9, na Jadranu između 13 i 17 °C.

foto: DHMZ

Vaša reakcija na temu