Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Pixabay Teška željeznička nesreća u Španjolskoj, najmanje pet mrtvih

Teška željeznička nesreća u Španjolskoj, najmanje pet mrtvih

Na terenu su hitne službe

Najmanje pet osoba poginulo je, a nepoznat broj je zarobljen u vagonima nakon što su dva brza vlaka iskočila iz tračnica u nedjelju na jugu Španjolske, priopćila je španjolska policija. Još se ne zna koliko je ljudi ozlijeđeno.

Nesreća se dogodila u Adamuzu blizu Cordobe. Vlak koji je putovao od Malage do Madrida-Puerta de Atocha u 18.40 sati iskočio je iz tračnica i prešao u susjedni kolosijek te se sudario s brzim vlakom, piše Antena 3. Drugi vlak je nakon sudara također iskočio iz tračnica.

Na terenu su hitne službe, a pruga je zatvorena za promet, prenosi Dnevnik.hr.

Putnici koji su zarobljeni u vagonima na društvenim mrežama su podijelili videe na kojima kažu kako je sve puno dima te traže liječničku pomoć za ozlijeđene putnike.

Vaša reakcija na temu