Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Zira dovela i petog igrača ovog ljeta

Zira dovela i petog igrača ovog ljeta

Novo ime u redovima Hajdukovog protivnika

Nešto manje od dva tjedna ostala su do prve utakmice drugog pretkola Konferencijske lige između Zire i Hajduka. Azerbajdžanski klub nalazi se na pripremama u Turskoj, a uz to rade na jačanju kadra. 

Novo ime u redovima Zire je Vincent Thill. Ovaj 25-godišnji veznjak protekle dvije sezone igrao je za Sabah. Thill je reprezentativac Luksemburga za koji je debitirao sa 16 godina, a do sada je skupio 57 nastupa.

Osim Thilla, Zira je već ranije dovela četvoricu igrača: bjeloruski napadač Egor Bogomolskiy stigao je iz Neftchija, francuski veznjak Brahim Konate iz Samakhija, veznjak Rovlan Muradov iz Sumqayita te mladi 18-godišnji krilni napadač iz Toga, Abdulaziz Batibie

Prva utakmica Zire i Hajduka na rasporedu je 23. srpnja. 

Vaša reakcija na temu