Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Ivica Čavka Varaždin i Istra u ranijem terminu

Varaždin i Istra u ranijem terminu

Klubovi su se tako dogovorili, a HNS odobrio

Varaždin i Istra utakmicu 18. kola SuperSport HNL-a igraju u petak u 16 sati, umjesto ranije predviđenih 18 sati.

'U dogovoru između klubova i uz odobrenje HNS-a, zbog trenutačnih vremenskih uvjeta, utakmica 18. kola SuperSport HNL-a između NK Varaždina i NK Istre 1961 igrat će se u petak s početkom u 16:00 sati, umjesto u prvotnom terminu u 18:00 sati. Cilj promjene termina je osigurati optimalne uvjete za odigravanje utakmice te izbjeći moguće prekide ili otkazivanje susreta' - objavio je Varaždin.

Podsjetimo, gusta magla je jedva dozvolila odigravanje dvoboja Varaždina i Lokomotive (4:2), jučer je prekinuta utakmica između Istre 1961 i Rijeke, a nastavit će se početkom nove polusezone. Dodajmo i da su Puljani željeli da se igra danas, s obzirom da Rijeka ima europsku obavezu tek u četvrtak, no HNS je odlučio da se ipak odigra uoči nastavka prvenstva 2026. godine.

Vaša reakcija na temu