Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Ivica Čavka Mlakar je ozlijeđen, ali njegov (drugi) klub slavi!

Mlakar je ozlijeđen, ali njegov (drugi) klub slavi!

Povratak nakon 34 godine

Jan Mlakar zbog ozljede ne igra već mjesec i pol dana. Problem s kvadricepsom vjerojatno će ga s terena odvojiti do kraja sezone. 

Klub s kojim ima ugovor (do ljeta 2026. godine), talijanska Pisa proteklog vikenda izborila je ulazak u Serie A. 

Dva kola prije kraja momčad koju vodi Filippo Inzaghi osigurala je drugo mjesto te se nakon 34 godine vraća u Serie A. 

S obzirom da Mlakar nije bio u ozbiljnim kombinacijama Pise te je protekle zime stigao na posudbu u Hajduk, za očekivati je da će na ljeto doći do sporazumnog razlaza s novim talijanskim prvoligašem te da će Slovenac potražiti novu sredinu. 

Vaša reakcija na temu