Lokomotiva remizirala sa Slaven Belupom, Dinamo slavio protiv Gorice

HT Prva liga 34. kolo

Slaven Belupo ugostio je Lokomotivu u Koprivnici, a utakmica je završila rezultatom 1:1. Slaven Belupo je poveo zgoditkom iz jedanaesterca u 49. minuti, a strijelac je bio Mateus. Konačan rezultat postavio je Drožđek u 75. minuti golom za izjednačenje Lokomotive.

Gorica je gostovala na Maksimiru gdje je poražena sa 3:1 od Dinama. 'Modri' su poveli golom More u 17. minuti, a Olmo je u 21. povisio na 2:0. Gosti su smanjili preko Ndiaye u 25. minuti, a konačan rezultat od 3:1 za Dinamo postavio je Leovac u 77. minuti. Spomenimo i da je Dinamo mogao slaviti s većom razlikom da Petković nije promašio jedanaesterac u 66. minuti.