Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: Ivica Čavka Dugopolje igra važnu utakmicu, sudit će im prvoligaški sudac

Dugopolje igra važnu utakmicu, sudit će im prvoligaški sudac

Dvoboj 30. kola Prve NL igra se u subotu na stadionu Hrvatskih vitezova

Četiri kola ostala su do kraja natjecanja u drugom rangu hrvatskog nogometa (Prva NL). Već od ranije poznato je da iz lige ispada Zrinski (odustali su od natjecanja), a ostaje upitno tko će u dodatne kvalifikacije za ostanak te tko će u Prvu HNL.

Pretposljednje mjesto drži Dugopolje, a u subotu (17.30 sati) u 30. kolu igraju važnu utakmicu protiv Jaruna. Taj dvoboj sudit će Tihomir Pejin, prvoligaški sudac koji je ove sezone odsudio 12 utakmica HNL-a. 

Uz Pejina, od poznatih imena s HNL terena u 30. kolu Prve NL sudit će i Duje Strukan. Splitski arbitar delegiran je za dvoboj Dubrave i Opatije koji je na rasporedu u nedjelju (13.50 sati). 

Tablice omogućuje Sofascore
Vaša reakcija na temu