Dalmatinski portal koristi 'kolačiće' za što trebamo Vašu privolu. Ako nam želite pomoći u prikupljanju podataka za analitičke odnosno statističke svrhe, molimo Vas prihvaćanje 'kolačića' za analitiku. Naša web stranica koristi i marketinške 'kolačiće' zbog pružanja marketinškog sadržaja za koje od Vas također trebamo privolu. Bit ćemo sretni ako se slažete s tim jer Vam tako možemo ponuditi najbolje korisničko iskustvo.

Saznaj više
Foto: MUP Pijani vozači izazvali nesreće, jedan je imao skoro 3 promila

Pijani vozači izazvali nesreće, jedan je imao skoro 3 promila

Sve je završilo s materijalnom štetom

U Ulici hrvatskih branitelja u Kutini, u petak se dogodila prometna nesreća s materijalnom štetom. Nesreću je izazvao 35-godišnjak koji je upravljao automobilom kutinskih registracija pod utjecajem alkohola od 2,11 promila. 

Zbog neprilagođene brzine izgubio je nadzor nad vozilom i sletio u odvodni kanal. Vozač je uhićen i doveden nadležnom Općinskom sudu koji mu je izrekao novčanu kaznu u iznosu od 1470 eura i zaštitnu mjeru zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od tri mjeseca.

Idućeg dana, oko 00.05 sati, u Drenačkoj ulici u Petrinji, dogodila se prometna nesreća također s materijalnom štetom. Do nesreće je došlo kada je 53-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine upravljao teretnim vozilom slavonskobrodskih registarskih oznaka pod utjecajem alkohola od 2,55 promila i za vrijeme dok mu je izrečena mjera zabrane upravljanja motornim vozilom i zabrana korištenja inozemne vozačke dozvole. 

Sletio je u odvodni kanal. Uhićen je i nakon prekršajne obrade odveden na Općinski prekršajni sud koji mu je odredio zadržavanje u trajanju od 12 dana, dok mu je vozilo privremeno oduzeto.

Vaša reakcija na temu